مجموعه نقش گستر متخصص در زمینه غرفه سازی و غرفه آرایی می باشد. مجموعه نقش گستر با بیش از ۹۰۰۰ پروژه یکی از شرکت های معتبر غرفه سازی است. مجموعه نقش گستر عضو رسمی انجمن کارفرمایی غرفه سازان ایران از شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی جمهوری اسلامی ایران می باشد.شرکت غرفه سازی برترین شرکت در صنعت نمایشگاهی و طراحی و ساخت غرفه های آماده و ارائه ایده هایی نوین به شما دوستان در نمایشگاه های گوناگون می باشد. مجموعه نقش گستر به مشتریان خود مشاوره می دهد تا نیازهای آنها را درک کند و بر اساس نیازها طراحی های لازم را برای ساخت غرفه آنها ارائه دهد.غرفه سازی و ساخت غرفه نمایشگاهی بیشتر برای افرادی کاربرد دارد که به فکر سود دهی بالا هستند و می‌خواهند محصولات یا خدمات و برند خودشون را به دیگران معرفی کنند. بیشتر افراد وقتی به نمایشگاه های مختلف مراجعه می‌کنند، اولین چیزی که توجهشان را جلب می‌کند غرفه هایی است که مشاهده می‌کنند. اگر سوال کنید که غرفه های نمایشگاهی چیست باید بگوییم که غرفه های نمایشگاهی انواع مختلفی دارند و متفاوت هستند. یکی از ارکان مهم بازاریابی داشتن همین غرفه ها در نمایشگاه های مختلف و بین المللی است.غرفه سازی یکی از عوامل مهم برای دیده شدن برند شماست و باعث افزایش اعتماد خریداران شما می شود.نکته ای که در ساخت غرفه ها باید به آن توجه داشته باشید این است که شما باید ساخت غرفه های نمایشگاهی را به افراد متخصص بسپارید تا بعدا دچار مشکل نشوید.یکی دیگر از عواملی که در ساخت غرفه بسیار مهم است، نورپردازی محیط و هماهنگ بودن رنگ های مورد استفاده می باشد. برای طراحی و ساخت غرفه باید عوامل بسیاری را مد نظر قراردهید.

 

غرفه سازی چیست؟

غرفه سازی یکی از مشاغلی است که با گسترش نمایشگاه های مختلف در سراسر جهان ، همواره درحال گسترش می باشد. غرفه سازی ترکیبی از خلاقیت، هنر و تجربه است.همانطور که میدانید اولین چیزی که باعث می شود بینندگان نظرشان جلب شود زیبایی و طراحی مدرن و خلاقیت در طراحی غرفه است که باعث می شود افراد بیشتر از غرفه شما دیدن کنند.

همانطور که متوجه شدید هرچه طراحی غرفه چشمگیرتر باشد، مخاطبان بیشتری جذب کسب و کار شما می‌شوند و این امر باعث شناخته شدن شما می‌شود. بنابراین باید برای طراحی و ساخت غرفه از کارشناسان حرفه ای کمک بگیرید. تیم غرفه سازان با ارائه ایده های خلاقانه و نوین به شما کمک فراوانی می‌کند.

پیشنهاد می کنیم با مجموعه نقش گستر تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهرمند شوید.