همه مدیران جهت شرکت در نمایشگاه ها خواهان داشتن یک غرفه قابل قبول و با کیفیت نمایشگاهی هستند تا با استفاده از آن محصول یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به نمایش بگذارند .

غرفه نمایشگاهی صرف نظر از داشتن ایده های هنرمندانه و زیبا باید معرف شرکت بوده و محور طراحی آن بر اساس سیاست های کارفرما بنیان گذاری شده باشد تا در اجرا بتواند نیازهای صاحبان خود را برآورده و بعنوان یکی از المانهای تبلیغی در پکیج نمایشگاهی بدرخشد.

طراحی در زمینه غرفه های نمایشگاهی  باید به سمتی باشد که لزوما از متریال های سنگین و گران استفاده نگردد بلکه  بایستی ایده پردازی در جهتی انجام گیرد تا افراد بازدید کننده بتوانند در مدت زمانی طولانی تر در ذهن خود آن را به خاطر داشته باشند یا در اصطلاح طراحی غرفه مورد نظر باید اذهان جمعی را نشانه رود.

 • پویایی در طراحی یک غرفه
 • ایجاد تعامل مناسب بین صاحب غرفه و مشتری
 • عدم پیچیدگی افراط گرایانه در طراحی
 • توجه به گروه هدف و نقاط حساس همچون نیازهای روحی و شخصیتی افراد آن صنف
 • نمایش توانمندیهای غرفه دار با استفتده از المانهای زیبای بصری و البته جانمائی به جا و درست هرکدام
 • و همچنین توجه به جانمایی  فضای مورد نظر در پلن نمایشگاهی

غرفه سازی

همان طور که شما عزیزان هم می دانید غرفه سازی امروزه یکی از بهترین انتخاب ها برای ایجاد کار های موقتی است به طوری که نمی خواهید به طور دائم در یک محل کار کنید. از غرفه ها در فروشگاه ها و نمایشگاه ها و غیره... برای معرفی محصولات و تبلیغات استفاده می شود.

غرفه ها را طوری می سازند که هر زمان که بخواهید می توانید جای آن را تغییر دهید و یا کاملا آن را جمع نمایید و در فصول مختلف در هر کجا که بخواهید آن ها را بنا کنید. جنس غرفه ها طوری است که باد آن را نمی برد یعنی نه خیلی سبک است و نه خیلی سنگین، با چادر های مخصوصی که روی آن ها کشیده می شود کاملا رو و دیواره غرفه را می پوشاند.

امروزه غرفه سازی بسیار رواج پیدا نموده زیرا نیاز به چنین غرفه هایی این گونه شرایط را ایجاد نموده است. اگر شما هم می خواهید درباره غرفه سازی و کاربرد آن اطلاعات بیش تری داشته باشید تقاضا داریم با ما همراه باشید.

 

غرفه سازی

 

غرفه سازی ارزان

کسانی که در کار غرفه آرایی هستند می دانند که برای ساخت غرفه از فلزات سبک و ضد زنگ استفاده می شود که این میله ها را به وسیله پیچ و مهره های مخصوص به هم متصل می کنند. همواره افراد به دنبال جنس با کیفیت هستند که این خواسته را در واقع غرفه سازان بر طرف نموده اند.

به صورتی که هر گاه بخواهید برای انجام کار های تبلیغاتی و نمایشگاهی خود غرفه تشکیل دهید می توانید به غرفه سازی ارزان مراجعه کنید که بهترین و مرغوب ترین غرفه را با بهترین جنس و ارزان ترین قیمت ممکن خدمت شما ارائه می دهند و همواره به دنبال جلب رضایت مشتری هستند و برای همین هر کاری که از دست شان بر آید انجام می دهند.

پس هر گاه بخواهید می توانید به آن ها مراجعه نمایید. در ادامه از غرفه سازی نمایشگاهی و قیمت آن خواهیم گفت پس تا پایان این مقاله ما را همراهی کنید.

غرفه سازی نمایشگاهی

معمولا برای راه اندازی نمایشگاه ها در سراسر کشور از غرفه ها استفاده می کنند زیرا قصد دارند قسمت های مختلف را از یکدیگر جدا کنند که اگر بخواهند این محیط های کوچک را به وسیله دیوار کشی و مصالح از هم جدا کنند و بسیار هزینه بر و وقت گیر است و هنگام تغییر مکان هم مجبور به خراب کردن آن می شوند که این هم باعث هدر رفت هزینه ها می شود.

پس اگر قصد راه اندازی فروشگاه دارید بهتر است از غرفه سازی های فروشگاهی بخواهید تا برای شما غرفه های مورد نظر را بسازند و تمیز ترین شیک ترین حالت ممکن خدمت شما ارائه دهند. قیمت غرفه سازی نمایشگاهی بسیار مناسب و ارزان تر از دیوار کشی و استفاده از مصالح است و در کوتاه ترین زمان ممکن ساخته و نصب می شوند.

هر گاه بخواهید می توانید غرفه ها را باز کرده و جمع کنید و در مکان دیگری بنا کنید. در ادامه از طراحی غرفه های نمایشگاهی خواهیم گفت پس با ما همراه باشید.

 

غرفه سازی نمایشگاهی

 

طراحی غرفه های نمایشگاهی

هر زمان که بخواهید می توانید به غرفه سازان مراجعه کنید و سفارش غرفه های مورد نظر خود را بدهید طراحی غرفه های نمایشگاهی با هم متفاوت است و بستگی به سلیقه و نظر شما دارد، شما عزیزان هنگام سفارش غرفه های فروشگاهی باید موارد زیر را حتما به طراحان ابلاغ کنید:

 • تعداد غرفه های فروشگاهی
 • اندازه غرفه های فروشگاهی
 • وسعت و ظرفیت غرفه های فروشگاهی
 • و غیره...

در این صورت می توانید همه این اطلاعات را به طراحان بدهید و انتظار طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی با بهترین کیفیت و مرغوب ترین جنس را داشته باشید که در کوتاه ترین زمان ساخته و تحویل شما داده می شود حتی می توانید از آن ها تقاضای نصب را نیز داشته باشید. پس از نصب کامل غرفه ها چادری که از, جنس مرغوب و فوق العاده عالی است را روی آن می کشند و نصب غرفه ها تکمیل می شود.

بهترین غرفه ساز تهران

همان طور که می دانید ساخت غرفه نمایشگاهی و سایر غرفه ها کار بسیار سخت و پیچیده ای است و هر کسی از انجام آن بر نمی آید از این رو برخی کار خود را خوب و تمیز انجام می دهند برخی خیر. همین مسائل سبب می شود تعداد محدودی از غرفه سازان به بهترین غرفه ساز تهران تبدیل شوند.

این غرفه سازان غرفه ها را به جدید ترین شیوه و به اندازه ای که شما سفارش دهید در کنار هم نصب می کنند البته که جنس میله های غرفه بسیار مرغوب و با کیفیت است و به سادگی خراب نمی شوند و آن قدر سبک نیستند که باد آن ها را جا به جا کند و یا آن قدر سنگین نیستند که نتوان آن ها را تکان داد.

پس در انجام سفارشات و غرفه سازی حرفه ای که فقط از بهترین غرفه ساز تهران بر می آید تمام نکات رعایت شده و سفارش مشتریان به دقیق ترین شیوه ممکن آماده می شود. در ادامه این مقاله در مورد هزینه غرفه سازی خواهیم گفت پس ما را همراهی کنید.

هزینه غرفه سازی

حتما می دانید که جنس غرفه ها از میله های سبک است که برای ساخت آن ها باید پیچ و مهره هایی وجود داشته باشد که بتوان به وسیله آن میله ها را به یکدیگر متصل نمود هم چنین ساخت چنین میله ها و در نهایت غرفه آرایی هزینه بر است و قطعا شما عزیزان مشمول هزینه می شوید.

اما این که چه مقدار هزینه باید بابت غرفه سازی بپردازید بستگی به تعداد و اندازه غرفه ها دارد هر چه تعداد غرفه ها بیش تر و اندازه آن ها بزرگ تر باشد قطعا قیمت آن ها نیز بیش تر است اما اگر تعداد غرفه ها کم تر و اندازه های کوچک تری باشد هزینه آن هم کم تر خواهد بود.

اما در کل هزینه غرفه سازی خیلی مناسب تر و به صرفه تر از ساخت دیوار و ستون به وسیله انواع مصالح ساختمانی خواهد بود. پس لطفا به غرفه سازان حرفه ای مراجعه کنید با ما همراه باشید تا در مورد غرفه سازی فضای باز خدمت تان بگوییم.

 

هزینه غرفه سازی

 

غرفه سازی فضای باز

قطعا دیده اید که در فضا های باز هم غرفه هایی می سازند غرفه سازی در فضای باز به منظور ایجاد تبلیغات و ارائه خدمات مخصوصی است حتی در برخی فضا های باز مثل نزدیک ورودی شهر ها که فضای بیابان باز و گسترده است غرفه سازی هایی انجام می شود تا بتوان در این غرفه ها به نحوی کسب درآمد نمود و یا این که خدمات و راهنمایی هایی به عموم مردم کرد.

حتی گاهی در فضای باز به اجرای غرفه های نمایشگاهی می پردازند زیرا فضا برای اجرای آن ها بسیار ایده آل است و می توانند هر زمان که بخواهند آن ها را نصب و یا جمع کنند و در فضای باز دیگری بنا نهند. اگر می خواهید در مورد غرفه سازی در تهران مناطق غربی آن اطلاعات داشته باشید مطلب پایین را به دقت مطالعه نمایید.

غرفه سازی غرب تهران

همان طور که گفته شد استفاده از غرفه ها بسیار کار آمد و مفید است به همین دلیل افراد زیادی وجود دارند که در کار ساخت غرفه می باشند زیرا زمانی که تقاضای غرفه بالا می رود آن ها در حال ساخت غرفه های بیش تری هستند و از این راه کسب درآمد می کنند.

اکنون غرفه سازی در غرب تهران بسیار رواج یافته زیرا تقاضای غرفه بسیار زیاد است و اکنون برای خرید غرفه در اندازه و تعداد مختلف باید به شرکت غرفه سازی که در غرب تهران وجود دارد مراجعه کنید این شرکت ها تخصصی تر و حرفه ای تر بر ساخت غرفه ها نظارت می کنند و در نهایت غرفه ای را تحویل مشتری می دهند که از هر نظر عالی و بی نظیر است.

هر کسی نمی تواند آن قدر تمیز و درست و حسابی ساخت غرفه را تحویل دهد. در پاراگراف بعد از غرفه سازی ارزان خواهیم گفت تا بتوانید به صرفه تر خرید نمایید.

غرفه سازی ارزان در تهران

هنگام خرید غرفه و یا سفارش ساخت غرفه سعی کنید به چند غرفه ساز مختلف سر بزنید و قیمت همان تعداد غرفه مد نظر و همان اندازه را بپرسید در آن شرایط متوجه خواهید شد که چه قدر قیمت ها متفاوت است البته که هر یک از غرفه سازان برای افزایش قیمت ساخت غرفه دلایلی دارد.

اما روشن و واضح است که برخی در این میان در حال گران فروشی هستند، امروز می خواهیم به شما غرفه سازی ارزان معرفی کنیم. غرفه سازی ارزان در تهران با بهترین مواد اولیه، با کیفیت ترین غرفه ها را می سازد و تحویل مشتری می دهد.

هم چنین غرفه سازی ارزان نمایشگاه را هم انجام می دهند زیرا تعداد غرفه بیش تری برای نمایشگاه لازم است و غرفه سازان هم به قیمت عمده و ارزان تر با مشتریان حساب می کنند در این صورت به صرفه و مناسب خواهد بود و مشتریان هم ضرر نخواهند کرد. اگر می خواهید در مورد قیمت و تعرفه غرفه نمایشگاهی چیزی بدانید بند بعدی را حتما مطالعه کنید.

 

غرفه سازی ارزان در تهران

 

قیمت طراحی و ساخت غرفه نمایشگاهی

اگر تا به حال برای غرفه آرایی به شرکت های غرفه سازی مراجعه کرده باشید متوجه خواهید شد که این نوع شرکت ها از بخش های مختلفی تشکیل شده اند که بخشی از آن به طراحی غرفه و بخشی به ساخت غرفه اختصاص دارند که هر یک از این بخش ها مختص به افرادی با استعداد و حرفه ای و آموزش دیده است.

هر کدام از این افراد برای کاری که انجام می دهند حقوق و مزایا دریافت می کنند از این رو ساخت و طراحی غرفه نمایشگاهی مشمول تعرفه طراحی غرفه نمایشگاهی می شود. که تعرفه هر غرفه ممکن است با غرفه های دیگر متفاوت باشد و این هم مربوط به طراحی خاصی است که طراح مناسب می داند. 

هم چنین بستگی به میزان میله و چادری است که غرفه مصرف می کند و البته متراژ ارتفاعی که هر غرفه باید داشته باشد. اگر مشتاق هستید که بدانید آیا در شهر یا استان شما هم غرفه آرایی وجود دارد یا خیر با ما همراه باشید تا اسامی استان های غرفه سازی را خواهیم گفت.

ساخت غرفه فروشگاهی

قطعا ممکن است شما هم بخواهید فروشگاهی راه اندازی کنید و در آن از غرفه های کوچک و بزرگ استفاده نمایید، از این رو سوالی که پیش می آید این است که آیا در استان شما غرفه سازی وجود دارد؟ یا اصلا برای غرفه آرایی باید به کجا مراجعه نمود با ما همراه باشید زیرا نام بهترین غرفه سازی ها را به شما خواهیم گفت:

 1. غرفه سازی کرج
 2. غرفه سازی کیش
 3. غرفه سازی مشهد
 4. غرفه سازی اصفهان
 5. غرفه سازی تهران

هر یک از این استان هایی که نام برده شد دارای شرکت طراحی و ساخت غرفه هستند که به طور کاملا حرفه ای و فوق العاده غرفه ها را طراحی و در صورت لزوم برای شما نصب می کنند البته که بسیار دقیق هستند و در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش شما را تحویل می دهند. در ادامه غرفه سازی هر یک از موارد بالا را به طور کامل شرح خواهیم داد پس تا پایان این مقاله ما را همراهی نمایید.

غرفه سازی کرج

اگر ساکن کرج هستید باید این مژده را به شما عزیزان بدهیم که دیگر قرار نیست برای سفارش ساخت و طراحی غرفه های مورد نظر خود مسافت طولانی طی کنید و کلی هزینه رفت و آمد بدهید بلکه به راحتی در شهر خود می توانید یعنی کرج تعداد و اندازه های غرفه فروشگاهی و یا تبلیغاتی خود را سفارش و در زمان کوتاهی تحویل بگیرید حتی می توانید از افراد مشغول در غرفه سازی کرج بخواهید کار نصب غرفه ها را نیز به عهده گیرند.

 

غرفه سازی کرج

 

غرفه سازی کیش

در کیش به علت وجود انواع توریست و مسافر و هم چنین آب و هوای آن جا افراد بیش تر سعی می کنند کسب و کار خود را تحت غرفه های کوچک و بزرگ انجام دهند. اگر به کیش سفر کرده باشید می بینید که در اکثر نقاط آن حتی کنار ساحل هم پر از غرفه های نمایشگاهی کوچک و بزرگ است.

پس اگر در کیش زندگی می کنید و یا قصد دارید شما هم از این غرفه های نمایشگاهی داشته باشید کافی است به غرفه سازی در کیش مراجعه کنید و سفارش طراحی ساخت غرفه های مورد نیاز خود را بدهید.

غرفه سازی مشهد

مشهد هم یکی از شهر های پر رفت و آمد از توریست ها است البته که بیش تر افرادی که به مشهد سفر می کنند به خاطر بارگاه امام هشتم امام رضا (ع) است که در جای جای این شهر پر از غرفه های نمایشگاهی است که در حال فعالیت هستند.

اگر تمایل دارید چندین غرفه بنا کنید و فروش محصولات خود را راه اندازی کنید بهترین کار درخواست طراحی غرفه از غرفه سازی مشهد است که در مدت کوتاهی غرفه ها را ساخته و در محل مورد نظر برای شما نصب می کنند. غرفه سازی مشهد با کیفیت ترین و بهترین غرفه ها را می سازد.

غرفه سازی اصفهان

شما عزیزان می دانید که اصفهان بسیار بزرگ است و اکثر آن ها افرادی با استعداد و هنرمند هستند که مدام در حال ساخت صنایع دستی هستند. از این رو بهترین کار ساخت غرفه های صنایع دستی برای آن ها است زیرا به راحتی می توانند صنایع دستی خود را به فروش برسانند.

توصیه ما به این افراد مراجعه به غرفه سازی اصفهان است زیرا بهترین غرفه ها را در ابعاد مختلف می سازند و در مناسب ترین قیمت تحویل مشتری می دهند. در شهر های مثل اصفهان که همواره پر از مسافران داخلی و خارجی است در تمام نقاط آن دارای غرفه های نمایشگاهی است که در آن انواع و اقسام محصولات و صنایع دستی حتی به عنوان سوغات به فروش می رسند.

غرفه سازی تهران

و در آخر غرفه سازی تهران که به طور حرفه ای در ساخت و طراحی غرفه های نمایشگاهی فعالیت دارند و با بهترین جنس از میله ها و اتصالات غرفه های تهران و دیگر شهر ها را می سازند و با چادر هایی با جنس مرغوب آن ها را می پوشانند.

پس هر زمان که بخواهید و هر تعداد غرفه که بخواهید را می توانید به غرفه سازان تهران سفارش دهید. مطمئن باشید بهترین غرفه ها را تحویل شما می دهند. زیرا در این کار تخصص فراوان دارند غرفه هایی با قیمت مناسب و ارزان و البته با کیفیت می سازند. شما عزیزان لایق بهرین هایید ما هم همیشه بهترین ها را به شما معرفی می کنیم.

اصطلاحا به سازه های اسپیس فریم گفته می شود (البته در امور نمایشگاهی ) مگر اینکه در مورد ساخت سوله های صنعتی و خانه ها و کلا معماری از این اصطلاح استفاده می گردد.

سازه فلزی یا سازه اسپیس فریم ،اکثر جهت غرفه های فضای باز استفاده می گردد.

همچنین جهت برپایی سوله و سالن های موقت ، افتتاحیه ، رونمایی  و سایر مراسم هایی که نیاز به سازه محکم و زیاد و در عین حال با قابلیت نصب و جمع آوری سریع ، اسپیس فریم تقریبا برای این امور بی رقیب و بی نظیر است .