سازه اسپیس فریم علاوه بر ساخت سوله و غرفه در فضای باز و داخل سالن با توجه به اشکال و ابعاد قابل انعطاف قابلیت ویژه سازی را  نیز دارد .

موسسات و شرکتهای که نمی خواهند برای غرفه سازی ویژه هزینه کنند و هم چنین غرفه های خود ساز نمایشگاه را نیز نمی پسندند ، می توانند از طرح های ویژه ای اسپیس فریم جهت نمایشگاه استفاده نمایند این طرح ها با توجه به هزینه نسبتا پائین تر نسبت به غرفه سازی ویژه و هم چنین شکل زیبا و صنعتی از خاصیت های زیادی برخوردارند ، در زیر چند نمونه از ساخت غرفه ویژه اسپیس فریم را خواهیم دید.

 

اسپیس فریم

ساخت سوله و سالن با اسپیس فریم

برای برگزاری همایش ها، مهمانی ها، سالن های موسیقی، افتتاحیه، اختامیه و... از اسپیس فریم بهره برده می شود. این اسپیس ها یا سازه ها بسیار منظم هستند و می توانند بسیار کاربردی باشند. 

احتمالا شما عزیزان هم غرفه های اسپیس را در سطح شهر دیده اید و با آن ها آشنایی دارید. طراحی های مختلفی برای اجرای و نصب اسپیسوجود دارد و این بستگی به کاری دارد که می خواهید با اسپیس انجام دهید.

برای مثال اگر شما می خواهید یک غرفه اسپیس فریم برای کار تبلیغاتی بنا کنید به شرکت نقش گستر سفارش می دهید و آن ها برای شما غرفه را طوری طراحی می کنند که متناسب با تبلیغات شما باشد و فضای آن نیز اندازه نیاز شما باشد.

اکنون در خدمت شما هستیم تا درباره غرفه های مختلف اسپیس و طراحی آن با شما سخن بگوییم و شما را با چنین محصولات جدیدی آشنا نماییم. در کل ممکن است این سوال برای شما نیز پیش آید که اسپیس فریم چیست؟ در ادامه این سوال نیز پاسخ کامل خواهیم داد پس لطفا با ما همراه باشید.

اسپیس فریم چیست؟

اسپیس فریم ها سازه هایی هستند که به وسیله بست ها به یکدیگر متصل می شوند، و می توان به وسیله آن ها سازه های موقت و یا دائم را بنا نهاد و به وسیله چادر های مخصوص آن را درست کرد. اسپیس فریم ها را در مکان های مختلف و به منظور مختلف ساخته و مورد استفاده قرار می دهند.

برای مثال برای کار های تبلیغاتی که در سطح شهر یا در انواع فروشگاه ها دیده می شود از اسپیس فریم استفاده می کنند و به وسیله اسپیس فریم های ساخته شده می توان بنر ها و قاب های تبلیغاتی نصب نمود.

پس این طور که مشخص است به وسیله این سازه های کوچک و متصل نمودن آن ها به کمک بست می توان سازه های بزرگی جهت کار های مختلف و اهداف بزرگ تر استفاده نمود. البته که می توان اندازه آن را به میزان دلخواه تعیین نمود.

اسپیس فریم

انواع اسپیس فریم

اسپیس فریم ها نوعی سازه هستند که سطح مقطع آن ها 15 در 15 است. تفاوت اسپیس فریم ها در استحکام و به طور کلی در وزن (سبکی و سنگینی) است. این فریم ها در ابعاد مختلف وجود دارند.

ابعاد اسپیس فریم ها از 15 سانتی متر شروع شده و تا 30،50، 70 سانتی متر و یک، دو، دو متر و چهل سانت، دو متر و هفتاد سانت، سه متر، سه متر و شصت سانت و در نهایت چهار متر ادامه دارد. در واقع این ابعاد به صورت استاندارد هستند. به اسپیس فریم هایی با اندازه سه متر و شصت سانت، اسپیس فریم کرو نیز می گویند. 

سازه های فضای باز

اسپیس فریم ها را که سازه های کوچک و سبکی هستند به وسیله بست ها به صورت محکم به هم نصب می کنند و در کنار یکدیگر قرار می دهند تا بتوان به وسیله آن ها غرفه های اسپیس فریم موقت راه اندازی کرد.

ممکن است بپرسید غرفه های اسپیس فریم به چه کاری می آید، غرفه های اسپیس فریم آن هم در فضای باز کمک بسیار زیادی به افراد در این زمینه می کند به طوری که افراد به طور موقت سازه های اسپیس فریم در فضای بازرا نصب و پس از مدت کوتاهی جمع می کنند.

در این میان دیگر هزینه های زیاد و گزاف جهت ساخت سازه های بتنینمی شود و به محیط هم آسیبینمی رسد هم چنین افراد به هدف خود جهت انجام تبلیغات و غرفه های فروشگاهی و یا سن و استیج و نصب قاب و بنر می رسند و به همین راحتی می توان کم تر هزینه کرد و به نتیجه مطلوب رسید.

برای زمانی که هدف تشکیل اسپیس فریم بزرگ تر و عظیم تری است نوبت به ایجاد تشکیلات بزرگ تری نسبت به دکه و اتاقک می رسد در این زمان می توان اسپیس فریم سالن و سولهرا تشکیل داد و با اسپیس فریم ها و اتصال آن ها با بست ها و پوشاندن آن ها با چادر های هم اندازه بهترین و بزرگ ترین و سوله جهت راه اندازی نمایشگاه های بزرگ و سراسری و سوله جهت ایجاد انبار و خدمات رسانی بیش تر ایجاد کرد.

سالن ها و سوله ها را می توان در ابعاد مختلف ایجاد کرد. همچنین این سالن ها می توانند با ستون و یا بدون ستون باشند. همچنین پوشش این سالن ها با کمک چادر خواهد بود و می توان درون آن ها از سیستم نورپردازی و برق کشی بهره برد. 

افرادی که به اسپیس فریم برای نمایشگاه های بزرگ و تخصصی نیاز دارند، می توانند از اسپیس فریم مدولار استفاده کرد. در زیر این غرفه ها می توان پارتیشن بندی انجام داد. شرکت نقش گستر برای مشتریان خود یک طراحی ویژه انجام خواهد داد و می توان نهایت بهره را از آن در فضاهای باز برد. 

اسپیس فریم

اسپیس فریم دکه ای

گاهی ممکن است در میان جاده ها یا جلوی فروشگاه ها یا مراکزی دیگر دکه های کوچکی را که از اسپیس فریم درست شده است را دیده باشید. اسپیس فریم های دکه ای به وسیله اسپیس ها در ابعاد و کوچک تر به کمک بست ها می بندند و دکه های کوچکی جهت تبلیغات و یا فروش محصولاتی کوچکی تشکیل می دهند.

تشکیل چنین دکه هایی به نظر راحت و بی دردسر است و به مواد و مصالح نیاز ندارد و به صورت موقت از آن استفاده می شود. هم چنین هر زمان که بخواهید قابل نصب و جمع کردن می باشد پس بهترین راه ایجاد دکه های زیبا و کوچک و کاربردی ایجاد آن ها به وسیله اسپیس فریم است. 

اسپیس فریم های ساحلی هم مانند اسپیس فریم های دکه ای به حالت موقت و به دلایل خاصی ایجاد می شوند. البته در کنار ساحل می توان اسپیس فریم های ساحلی را در ابعاد مختلف کوچک و بزرگ ایجاد کرد.

برای ایجاد سایه و قرار دادن میزی برای سرو غذا و قهوه و یا هر چیز دیگر و یا در ابعاد بزرگ تر برای سرویس دهی و خدمات رسانی در زمینه های مختلف، بنا بر این با وجود اسپیس فریم می توان اسپیس فریم های ساحلی را تشکیل داد و از آن ها نهایت استفاده را برد. از این غرفه ها می توان برای نمایشگاه ها بهره برد. همچنین برای معرفی انواع اختراعات و خدمات می توان از غرفه های دکه ای یا ساحلی استفاده کرد. 

اسپیس فریم

 

غرفه تکی یا ایستگاهی

احتمالا در مقابل دانشگاه ها و مدارس و یا مقابل ایستگاه های اتوبوس و مترو و یا در میان جاده ها اسپیس های تک غرفه ای یا غرفه تکی را مشاهده نموده اید با ایجاد غرفه های تکی می توان به صورت موقت غرفه را نصب و یا جمع نمود.

هم چنین در فصول مختلف می توان جای آن را نیز تغییر داد و برای انجام کار های مورد نظر و یا تبلیغات از آن ها استفاده نمود. شرکت های تولید اسپیس فریم بسیار دقیق و عالی کار می کنند به طوری که سبک ترین محصول را با کم ترین هزینه تحویل مشتری می دهند.

اسپیس فریم

غرفه های ایستگاه صلواتی

قطعا پیش آمده که در مناسبت های مختلف در خیابان ها و محله ها افرادی ایستگاه های صلواتی تشکیل داده اند و نذورات خود را از این طریق میان افراد پخش نموده اند. اما نکته مهمی که وجود دارد این است که اسپیس فریم ایستگاه صلواتی در حد چند روز و به صورت محدود نصب می شوند.

بهترین جایگاه برای چنین کاری استفاده از اسپیس فریم است که پس از انجام و پخش نذورات می توان آن را جمع کرد پس می توانید برای, ایجاد اسپیس فریم صلواتی نذوراتخود، اسپیس فریم مورد نیاز خود را سفارش دهید و به راحتی آن را نصب نمایید.

اسپیس فریم

غرفه های داخل سالن اسپیس فریم

غرفه های داخل سالن در دو مدل هستند. یکی از آن ها به اصطلاح مدولار نامیده می شوند و از آنجایی که در سالن برپا می شوند، نیازی به سقف و چادر ندارند. این غرفه ها در کنار هم به صورت متحد قرار می گیرند.

شکل دیگر غرفه های داخل سالن با توجه به درخواست مشتری طراحی شده و اجرا می شود. اکثر این اسپیس فریم ها با کمک بنر برپا می شوند و هیچ سوراخی در آن ها دیده نمی شود. این بنرها بسیار سفت بوده و هیچگونه حرکتی نخواهند داشت.

این غرفه ها سپس نورپردازی های لازم را به خود خواهد دید و یک شکل ویژه پیدا می کند. شرکت نقش گستر در بهترین شکل این غرفه ها را به اجرا در می آورد. 

خرید اسپیس فریم نمایشگاهی

اگر در فکر تشکیل یک نمایشگاه بزرگ و موقت هستید توصیه می کنیم از اسپیس فریم استفاده کنید برای استفاده از چنین محصولی ابتدا باید از طریق خرید اسپیس فریم نمایشگاهیاقدام کنید به هر تعداد غرفه ای که می خواهید در نمایشگاه خود راه اندازی کنید اسپیس فریم سفارش دهید. با نصب اسپیس فریم ها و افزودن چادر بر روی آن ها می توان سبک ترین و بزرگ ترین و زیبا ترین نمایشگاه را با کم ترین هزینه راه اندازی کرد.

مبحث خرید بسیار پراهمیت است. چرا که افراد گاهی اوقات دو ابعاد یکسان را با قیمت متفاوت می بینند. اسپیس ها با کمک لوله تولید می شوند. این لوله ها می توانند ضخامت های مختلفی داشته باشند و همین موضوع بر روی قیمت تفاوت خود را خواهد گذاشت.

هر چقدر لوله ها ضخامت و وزن بیشتری داشته باشند، شاهد افزایش قیمت خواهید بود. همچنین لازم به ذکر است که دو نوع مختلف سیم در این اسپیس فریم ها به کار گرفته می شوند که رایج ترین نوع آن زیگزاگ است. 

اسپیس فریم

مرکز خرید اسپیس فریم

برای این که از خرید خود رضایت کامل داشته باشید بهتر است به مرکز خرید اسپیس فریم مراجعه کنید زیرا در چنین مراکزی اسپیس فریم های کم وزن و سبک را به قیمت مناسب به شما عزیزان ارائه می کنند و هم چنین طراحی های متفاوتی را در این زمینه ارائه می دهند به طوری که شما تعیین می کنید متراژ آن ها به چه میزان باشد و تعداد غرفه ها نیز به چه تعداد باشد.

پس برای این که محصول با کیفیت و زیبا و سبک و ارزان خریداری کنید به مرکز خرید اسپیس فریم مراجعه کنید. البته اگر شما اسپیس فریم را به میزان انبوهی می خواهید بهتر است به بازار عمده اسپیس فریم مراجعه کنید.

زیرا می توانید از عمده فروشان خرید کنید هم چنین نمایندگی هایی در سطح شهر وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند یعنی نمایندگی فروش اسپیس فریم هستند و مراجعه به آن ها از بهترین کار ها است زیرا افرادی متخصص هستند و مطمئن خواهید بود که محصول مورد نظر اصل است.

اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم دست دوم

اگر به فکر هزینه های کم تر با وجود همان متراژ و غرفه های اسپیس فریم هستید توصیه می کنیم از مراکز فروش اسپیس فریم دست دومکه اسپیس فریم های دست دوم را جمع آوری و برای فروش به شما ارائه می کنند مراجعه کنید.

به همین صورت شما می توانید به هر میزان که بخواهید اسپیس فریم با قیمت ارزان تر خریداری کنید و غرفه های متعددی سطح شهر بر پا کنید. زیرا بعضی افراد معتقد هستند که لازم نیست برای کار های موقت هزینه های زیادی متحمل شوند پس این راه بهترین راه به نظر می رسد.

در ادامه درباره کاربرد های اسپیس فریم ها خواهیم گفت پس لطفا با ما همراه باشید. لازم به ذکر است که نقش گستر مرجع خرید و فروش اسپیس فریم است. به همین علت می توانید نیازهای خود را برآورده کنید. 

اسپیس فریم

کاربرد های اسپیس فریم

همان طور که شما عزیزان هم می دانید از اسپیس فریم ها استفاده زیادی می شود و یا به زبان ساده تر کاربرد های اسپیس فریم بسیار متفاوت و زیاد هستند که اکنون به برخی از آن ها اشاره خواهیم نمود لطفا به موارد زیر توجه نمایید:

 • در نمایشگاه ها
 • غرفه های کوچک و بزرگ
 • کار های تبلیغاتی
 • ایجاد سن و استیج های مختلف
 • غرفه ایستگاه های صلواتی
 • برپایی سالن های بزرگ و کوچک
 • ساخت غرقه های موقت جهت برپایی نمایشگاه ها
 • ساخت دیوارهای تبلیغاتی
 • ساخت طاق ها در جهت افتتاحیه
 • ساخت سکو برای فروشگاه ها
 • استیج، تریبون، پایه دوربین و...

همه مواردی که خدمت شما عزیزان نام برده شد با استفاده از اسپیس فریم موثر واقع می شود و این موارد را می توان از کاربرد های اسپیس فریم نام برد. با ما باشید تا در ادامه از ابعاد اسپیس فریم ها برای تان بگوییم.

ابعاد اسپیس فریم

اسپیس فریم هایی که در بازار موجود هستند، معمولا در سطح مقطع پانزده در پانزده هستند و طول آن ها می تواند با یک دیگر متفاوت باشد. طول ها در انواع مختلفی بوده که از جمله آن ها می توانیم به 15 سانت، 30 سانت، 70 سانت، یک متر، دو متر، دو متر و هفتاد سانت، سه متر، سه متر و شصت سانت و چهار متر اشاره کنیم. 

یکی از اسپیس فریم هایی که مخصوص شرکت نقش گستر است، سازه هایی با سطح مقطع سی در سی است. این اسپیس فریم ها استحکام بسیار بیشتری دارند و از ضخامت بالایی نیز برخوردار هستند. هر چند این اسپیس فریم در مقایسه با دیگر موارد کم کاربردتر است ولی بسیار مقاوم بوده و زیبایی ویژه ای را دارد. لازم به ذکر است که قیمت آن ها چند برابر اسپیس فریم های رایج است. 

اسپیس فریم

خرید اینترنتی اسپیس فریم

قطعا به همان صورت که شرایط خرید اسپیس فریم به صورت حضوری وجود دارد شرایط خرید اسپیس فریم به صورت اینترنتی نیز وجود دارد که می توان به راحتی خرید کرد. البته هنگام خرید اینترنتی اسپیس فریم باید توجه داشته باشید که از سایت ها و پیج های معتبر خرید کنید در این صورت از کیفیت و طراحی و اصالت محصول اطمینان حاصل خواهید کرد، و دیگر نگرانی بابت دست دوم بودن نخواهید داشت. 

خرید اسپیس فریم در شیراز

در شیراز نیز که یکی از استان های پر رفت و آمد و پر جمعیت ایران است. مراکز خرید اسپیس فریم در شیرازنیز وجود دارند که همه افرادی که ساکن شیراز هستند می توانند به حد کافی از این مراکز اسپیس فریم مورد نظر خود را بر حسب تعداد و متراژ خریداری کنند و اهداف تبلیغاتی خود را نیز عملی کنند. قطعا در این مراکز افرادی هستند که بتوانند نحوه نصب اسپیس فریم ها را آموزش دهند و یا برای شما عزیزان نصب را انجام دهند.

اسپیس فریم

خرید اسپیس فریم در مشهد

خوشبختانه در تمام استان ها و شهر های ایران مراکز خرید و فروش اسپیس فریم ها وجود دارند مثلا خرید اسپیس فریم در مشهد یکی از پر فروش ترین مراکز خرید اسپیس فریم است که همشهریان مشهدی در هر زمانی که مایل باشند می توانند جهت خرید اسپیس فریم بر اساس کاری که می خواهند انجام دهند خریداری کنند و اسپیس فریم ها را به وسیله بست به یکدیگر متصل و با چادر های مخصوص بپوشانند.

خرید اسپیس فریم در دزفول

باید به عرض همشهریان دزفولی برسانیم که اگر به اسپیس فریم نیاز دارند ما این مژده را به آن ها خواهیم داد که مراکز خرید اسپیس فریم در دزفولتاسیس شده که هر زمان که بخواهید می توانید از آن ها خریداری کنید و علاوه بر آن از افراد آگاه و مشغول در این مراکز بخواهید کار های نصب را نیز برای شما عزیزان انجام دهند. قطعا می دانید که نصب اسپیس فریم باید کاملا محکم و مقاوم باشد تا در همان مدت محدود هم مشکلی پیش نیاید.

اسپیس فریم

خرید اسپیس فریم در هرمزگان

کسانی که در هرمزگان زندگی می کنند و به فکر راه اندازی غرفه های اسپیس فریم تبلیغاتی هستند می توانند اسپیس فریم مورد نظر خود را از مراکز خرید اسپیس فریم در هرمزگانخریداری کنند. هم چنین می توانند طراحی مورد نظر خود را به فروشندگان ارائه دهند تا بر اساس آن اسپیس فریم نصب کنند و چادری بر اساس همان متراژ نصب کنند پس به همین راحتی می توان به نزدیک ترین مراکز فروش اسپیس فریم در هرمزگان مراجعه کرد.

اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم در اصفهان

در تمام نقاط ایران مراکزی جهت فروش اسپیس فریم وجود دارند یکی از این مراکز هم مرکز فروش اسپیس فریم در اصفهان است که بهترین اسپیس فریم ها را با بالا ترین کیفیت و تنوع به مشتری ارائه می کنند این اسپیس فریم ها بسیار سبک بوده که برای انجام کار های تبلیغاتی و موقتی بسیار مفید بوده و دیگر متحمل هزینه های گران مصالح ساختمانی نمی شوید و تنها با ایجاد همین اسپیس فریم های موقتی کار خود را راه می اندازید.

اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم گرگان

اگر برای ایجاد سن و استیج های موقتی به دنبال مکان و مصالح خاصی می گردید ما راحت ترین راه را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم. شما عزیزان گرگانی که قصد راه اندازی استیج دارید می توانید بدون خرج های اضافی برای خرید مصالح و صرف وقت به مراکز فروش اسپیس فریم در گرگانمراجعه کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن استیج و سن مورد نظر خود را بر پا کنید و به صورت موقتی و پس از انجام کار آن را جمع کنید. به همین سادگی!

اسپیس فریم

فروش اسپیس فریم در گیلان

در گیلان نیز مانند دیگر استان ها افرادی هستند که به فروش اسپیس فریم در گیلانمشغول هستند، این افراد بهترین و سبک ترین اسپیس فریم ها را با بهترین کیفیت در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید جهت امور تبلیغاتی و تشکیل غرفه های کوچک و بزرگ نمایشگاهی از آن ها استفاده کنید.

اسپیس فریم ها در ایران کاربرد های دیگری هم دارند که قبلا به طور مفصل درباره آن ها صحبت نموده ایم اما شما برای انجام هر کاری که به اسپیس فریم نیاز داشته باشد می توانید به مراکز فروش آن مراجعه فرمایید.

خرید اسپیس فریم کرمان

اگر در مناسبات مذهبی هستید و می خواهید موکب ها و غرفه های کوچکی جهت ایستگاه های صلواتی و پخش نذورات خود بر پا کنید ما این جا هستیم تا به شما کمک کنیم. انجام چنین خدماتی نیازمند غرفه های اسپیس فریم موقتی است تا بتوان پس از گذشت این زمان آن ها را جمع آوری کرد و به ظاهر شهر خدشه ای وارد نکرد، شما عزیزان اسپیس فریم مورد نظر خود را می توانید از مراکز خرید اسپیس فریم در کرمان خریداری کنید و از محصول خریداری شده خود رضایت کامل داشته باشید.

اسپیس فریم

سازه اسپیس فریم در کرج

اسپیس فریم ها را برای ایجاد سازه ها و غرفه های زیادی به کار می گیرند که ممکن است شما عزیزان هم در سطح شهر آن ها را دیده باشید مثلا ممکن است سازه اسپیس فریم در کرج را دیده باشید که در جهت تبلیغات برندی مخصوص از محصولات یک فروشگاه ایجاد شده و در حال فعالیت است.

این سازه های اسپیس فریمی به طور موقت ایجاد می شوند و پس از مدتی جمع آوری می شوند حتی ممکن است با ایجاد سازه های اسپیس فریم در سطح شهر فروش انواع کتاب ها را راه اندازی نمایند در هر صورت بهترین ایده برای کار های موقتی سازه های اسپیس فریم است.

با این توضیحات می توانیم بیان کنیم که شرکت نقش گستر آمادگی اعطای نمایندگی را در شهرهای مختلف دارد. از این رو داوطلبان می توانند با طی کردن مراحل مختلف نسبت به شروع همکاری و فروش بهتر اقدامات لازم را به عمل بیاورند. 

اسپیس فریم

قیمت اسپیس فریم در تهران

اگر به دنبال قیمت اسپیس فریم هستید باید بگوییم که قیمت اسپیس فریم در تهران به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله این عوامل می توان به: تعداد غرفه ها، متراژ مورد نظر جهت ایجاد غرفه های نمایشگاهی، متراژ سوله و یا سالن، مقدار اسپیس فریم کاربردی در سن و استیج ها و ایستگاه های صلواتی و غیره... اشاره نمود.

هر یک از این عوامل بر قیمت اسپیس فریم تاثیر می گذارد هم چنین میزان متراژ چادری که قرار است روی اسپیس فریم ها را بپوشاند نیز در قیمت اسپیس فریم در تهران موثر است اما همه ما می دانیم قیمت هر چه قدر هم که باشد از ساخت سازه های بتنی که به وسیله مصالح ساخته می شوند کم تر است پس ایجاد سازه های اسپیس فریم به هر سازه دیگری می ارزد. آبکاری یکی از مواردی است که بر روی قیمت تاثیر می گذارد.

نقش گستر آبکاری را به گونه ای انجام می دهد که در انواع شرایط اقلیمی مقاوم بوده و دچار زنگ زدگی نمی شود. هر چند قیمت در این صورت افزایش پیدا می کند ولی می توانید خیال خود را بابت عمر طولانی و عدم نیاز به تعمیر راحت کنید. 

اسپیس فریم

 

اسپیس فریم 30*30

 افزایش استفاده از سازه اسپیس فریم و همچنین کارایی بسیار زیاد این سازه ،ما را برآن داشت تا سازه ای مشابه سازه اسپیس فریم و با همان کیفیت و متریال را تولید نمائیم ،که علاوه بر زیبایی قبل و استحکام ،دارای مزیت های بیشتری باشد .

سازه اسپیس فریم با سطح مقطع 30 سانتی متر

سازه اسپیس فریم 30*30 با زیبایی بی نظیر و همچنین کیفیت بسیار بالا در اکثر امور نمایشگاهی کاربرد دارد.

دیواره های بلند بسیار زیبا ،پایه های نورپردازی بلند و محکم و همچنین کتیبه های بلند با طول زیاد (بدون پایه ) و غرفه هایی با دهنه ی بالای 12 متربدون ستون، از کاربردهای اسپیس فریم30*30 می باشد.

این سازه که وزن بسیار سنگین تری نسبت به سازه  ی 15*15 دارد از لحاظ زیبایی و استحکام در سازه های مشابه ، حرف اول را می زند .

نمونه های کار شده با این سازه نشان می دهد که از لحاظ بصری وفنی سازه اسپیس فریم 30*30 بسیار موثر ، مفید و زیبا هستند .

برای غرفه های نمایشگاهی که دهنه ی  غرفه شان زیاد بوده و تعداد زیاد ستون های اسپیس فریم 15*15 برایشان مناسب نبود. ، همچنین برای برنامه های هنری ، استیج ها و همچنین برای نورپردازی صحنه ها و .... می توان پایه هایی با ارتفاع 6 متر و بیشتر و همچنین کتیبه نور با دهانه ی 10 الی 15 متر ایجاد کرد

همچنین سالن هایی با عرض 10 الی 12 متر در طول دلخواه را می توان با سازه اسپیس فریم 30*30 با نمایی بسیار زیبا و استحکام مثال زدنی ایجاد کرد.

سازه اسپیس فریم 30*30 به تنهایی برای نشان دادن عظمت و زیبایی غرفه  شما کافی می باشد.َ