سازه اسپیس فریم جهت ایجاد فضاهای قابل استفاده در فضای باز شامل سالن های مسقف ، غرفه های دکه ای ، استیج ، طاق نصرت و از این قبیل غرفه ها می باشد، سازه فلزي اسپيس فريم در حالت استاندارد از مقاطع طولي 66 سانتي متري تشكيل مي گردد؛ ولي با توجه به نياز كاربردي بازار ابعاد توليدي آن را تغییر می دهند.

ساخت غرفه نمایشگاهی در فضای باز امکان پذیر میباشد، توسط اسپیس فریم میتوان در فضای باز و محیط های سرباز انواع غرفه نمایشگاهی را ایجاد نمود.

با بکارگیری از اسپیس فریم می توان غرفه های نمایشگاهی مسقف را ساخت و سطح سقف آن را توسط چادر و دیگر پوشش دهنده ها که توانایی جلوگیری از نفوذ آب را داشته باشند پوشش داد.

غرفه های نمایشگاهی فضای باز باید از استحکام کافی در برابر باد و باران را دارا باشند. غرفه نمایشگاهی ساخته شده از اسپیس فریم گزینه های زیبایی و استحکام را دارا میباشد.

مراسم افتتاحیه جشن دانشجویان جدید الورود دانشگاه های تهران ،علم و صنعت ،علامه طباطبایی و دانشگاه تربیت مدرس،نمایشگاه روشنا (دانشگاه علامه طباطبایی)، نمایشگاه کشاورزی جیرفت ،نمایشگاه خودروهای لوکس (فرهنگسرای نیاوران و باشگاه آرارات ) و نمایشگاه فروش بهاره و پاییزه : شهرک غرب تهران و شهرستا ن های شمیرانات ، اردبیل، شهرقدس ،لاهیجان ، بندر عباس ، قزوین و... از نمونه کارهای انجام شده ما می باشد.